Producent ogrodzeń, bram i furtek

Blog

  • 3 grudnia 2015 |

    Swarzędz – nowy plac ekspozycyjno – magazynowy. W stałej sprzedaży około 5000 szt. różnych paneli ogrodzeniowych.

    Miło jest nam poinformować Państwa, że kilka dni temu uruchomiliśmy nasz drugi plac ekspozycyjno – magazynowy w Swarzędzu pod Poznaniem.
    Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja pozwoli nam jeszcze szybciej dostarczyć Państwu zamówione elementy opgrodzenia, a także umożliwi odbiór osobisty klientom z woj. wielkopololskliego.
    Docelowo na placu dostępne będzie około 5000 szt. paneli ogrodzeniowych w różnych wysokościach i średniccach drutu, zarówno w ocynku ogniowym jak i ocynkowane i malowane proszkowo na kolor zielony RAL6005, grafitowy RAL7016 oraz czarny RAL9005.

    Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego nowego sklepu.

  • 29 sierpnia 2012 |

    MAAN Ogrodzenia zakończył prace nad kolejną prestiżową inwestycją. Wraz z firmą Budimex S.A. zrealizowaliśmy budowę ogrodzenia panelowego peronu stacji końcowej oraz zabezpieczenie terenu umiejscowienia generatorów prądu lotniska w Lublinie.

    Prace przebiegały bardzo sprawnie, a widok powstającego nowego portu lotniczego napawał radością. Zastosowaliśmy dwa rodzaje ogrodzeń. Peron wyposażyliśmy w ogrodzenie panelowe 3D o wys. 1230 w kolorze białym – RAL9016. Teren generatorów prądu to ogrodzenie z zadaszeniem o wys. 2230, dodatkowo zamontowaliśmy cztery bramy dwuskrzydłowe o szer. 2000 i wys. 2300. Zdjęcia z tej inwestycji możecie Państwo obejrzeć w dziale „Realizacje”.

    Zapraszamy do śledzenie naszych kolejnych inwestycji.

  • 14 czerwca 2012 |

    Z radością informujemy, że zakończyliśmy właśnie bardzo dużą i ładną inwestycję we Władysławowie. Nasze ekipy montażowe pracowały blisko 1,5 miesiąca czego efektem było ogrodzenie panelowe o długości 2200m. Zastosowany został panel 3D z drutu o średnicy 4 mm, ocynkowany oraz pomalowany proszkowo na RAL6005(zielony). Całość wygląda bardzo imponująco, a zdjęcia możecie Państwo obejrzeć w dziale „Realizacje”.

    Inwestor określił nasz materiał oraz wykonanie montażu jako solidny kawał dobrej roboty i przyznał, że cieszy się z podjętej decyzji o wyborze wykonawcy oraz zastosowanego materiału.

    Za kilka tygodni, po utwardzeniu kilku dróg dojazdowych firma MAAN Ogrodzenia dostarczy na teren inwestycji bramy oraz furtki, które wykonane będą w tym samym systemie co zamontowane ogrodzenie.

    Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, na którym informować będziemy o postępach naszej fabryki.

    Do zobadzenia ! 🙂

  • 12 czerwca 2012 |

    W poniedziałek 25.06.2012 ruszamy z nową i bardzo prestiżową inwestycją. Będziemy Państwa na bieżąco informować o postępie prac, a w dziale „Realizacje” zamieścimy dużo zdjęć.

    Generalny wykonawca wybrał naszą ofertę spośród 23 ofert producentów z całego kraju.

    Zastosowany będzie panel przetłaczany 3D w dwóch wysokościach – 1230 oraz 1030, ocynkowany ogniowo i pomalowany na kolor biały RAL9016.

    Całość zapowiada się imponująco. 🙂